Αρχή φόρμας

Τέλος φόρμας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ  ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Το Γυμνάσιο Στυλίδας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής των τάξεως Α?, Β? και Γ? Γυμνασίου:

Προορισμός: ΒΟΛΟΣ
Διάρκεια: 8:00π.μ. ? 20:00μμ.
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο (Ένα λεωφορείο 55 θέσεων και 2 Λεωφορεία 50 θέσεων)
Ημερομηνία Αναχώρησης : 19/4/2016 (Ημέρα  ΤΡΙΤΗ)
Αριθμός Μαθητών : 130
Αριθμός Συνοδών Καθηγητών : 12

Ενδεικτικό Πρόγραμμα
8:00: Αναχώρηση από Στυλίδα

10:30: Άφιξη στο Αρχαιολογικό Μουσείο του Βόλου

12:30: Φαγητό στο Λιμάνι του Βόλου

17:30: Αναχώρηση για Στυλίδα με ενδιάμεση στάση
20:00  : Άφιξη στη Στυλίδα

Απαιτείται Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη - προαιρετική  ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γυμνάσιο Στυλίδας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι Τετάρτη 13/4 και ώρα 12:00 π.μ.                                                 Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό ? τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δυο(2) συνοδούς καθηγητές, έναν(1) εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων ? κηδεμόνων και έναν(1) μαθητή.
Καραθεόδωρος Αθανάσιος