ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Στα πλαίσια του άξονα αξιολόγησης της σχολικής μονάδας «Σχέσεις Σχολείου – Οικογένειας» και έπειτα από τα αποτελέσματα των ερωτηματολογίων που συμπλήρωσαν οι γονείς και κηδεμόνες, δημιουργήσαμε ένα Δικτυακό τόπο (FACEBOOK).

Είναι ένα εύκολο και ευρέως γνωστό μέσο επικοινωνίας και ανταλλαγής απόψεων μεταξύ του σχολείου και της οικογένειας.

Σε αυτό το Facebook μπορείτε να ενημερώνεστε για τα νέα του σχολείου, εκδηλώσεις, αλλαγές, τα νέα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, αλλά και να ανεβάζετε άρθρα, σκέψεις, νέα , εκδηλώσεις, βιβλία, παιχνίδια και ότι άλλο θέλετε να κοινοποιήσετε στους μαθητές, γονείς και κηδεμόνες της σχολικής κοινότητας του Γυμνασίου Στυλίδας.

Το όνομα του Fαcebook είναι: Γυμνάσιο Στυλίδας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Να το γράψετε σωστά, διότι υπάρχουν και άλλοι λογαριασμοί με το Όνομα γυμνάσιο και λύκειο Στυλίδας που δεν είναι του σχολείου.

Περιμένουμε με χαρά τα αιτήματα να σας κάνουμε μέλη του Facebook του σχολείου.